РУБРИКА СТИЛIСТ З RASLOV

in
456
РУБРИКА СТИЛIСТ З RASLOV

Добрий день, друзі! 💫

Ми хотіли б ввести регулярну рубрику, в якій стиліст Лера Станіславська в форматі повноцінно зібраного образу розповість про переваги наших речей, розповість з чим носити, як поєднувати і для якого типу фігури підходять наші пальто:

“Сьогодні ми обговоримо один з найпопулярніших силуетів, який підходить більшості дівчат з різними типами фігур, різного віку і стилю.
Пальто на запах під пояс прекрасно підійде тим, хто віддає перевагу зберегти жіночний силует незважаючи на холодний сезон. Пояс підкреслить талію, а ідеальна довжина міді зігріє в прохолодну погоду і буде чудово поєднуватися не тільки з джинсами і брюками, але спідницями і сукнями нижче коліна.

Я склала два образи для різного випадку.

Більш повсякденний показує, як прекрасно можна поєднувати дане пальто с, на перший погляд, агресивними шкіряними штанами і грубими черевиками.

Другий варіант образу більш жіночний і вечірній. Одягаючи плаття на захід або в ресторан, пальто, однозначно, краще всього впишеться в образ і не буде вибиватися із загальної картини.

На закінчення, хочу сказати, що вибираючи нове пальто, я б рекомендувала звернути увагу на базові кольори і класичні моделі.
Такі завжди легше впровадити в ваш гардероб, легко комбінувати з різними по стилю речами і вони не вийде з моди в наступний сезон. »

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *