Як правильно доглядати за кашеміровим пальто?

in
770

Для того щоб зберегти лиск і привабливість кашемірового пальто максимально довго, слід знати кілька правил, які дозволять збільшити період зносу одягу і зберегти її презентабельний вигляд до кінця терміну експлуатації. Варто відзначити, що моделі з натуральної вовни мають досить високу вартість, що для багатьох є вирішальним фактором. Дорогий одяг по кишені далеко не всім, тому дівчата намагаються створювати всі умови для її зберігання та догляду.

Як правильно доглядати за пальто?

Відомо, що така річ – предмет бажання для багатьох дам. Однак, незважаючи на всю красу і привабливість, така верхній одяг має кілька очевидних недоліків, а саме:

  • схильність до сминанию і утворенню заломів;
  • високий рівень поглинання вологи;
  • схильність до впливу молі.

Вироби з вовни, в тому числі і кашемірові швидко мнуться. Навіть якщо продавець переконує споживача в зворотному – ця тканина не здатна витримати тривалий вплив і на ній утворюються великі складки. Від них можна швидко позбутися за допомогою праски, який підтримує функцію відпарювання. Якщо її немає, способи відновлення зовнішнього вигляду можуть бути вказані на вшитой етикетці. З усієї інформації важливо встановити температуру, зазначену на мініатюрному прасування. Як правило, умовні позначення на ньому свідчать, що оптимальна температура підошви праски не повинна перевищувати 100 градусів. Сильно тиснути на праска не можна, на пальто можуть з’явитися лисини, які відреставрувати вже не вдасться.

Не можна гладити ділянки, на яких добре візуалізуються плями або бруд. Під впливом температури, вони назавжди залишаться на поверхні виробу.

Зайва волога

Весна і осінь завжди припускають рясні опади самих різних видів. Багато хто знає на гіркому досвіді, що навіть при невеликому дощі надягати кашемір не рекомендується. Але, якщо негода застала зненацька, слід якомога швидше його просушити. Для цього потрібно зафіксувати пальто в горизонтальному положенні на чистому рушник, без використання плічок. Після сушіння можна провести по поверхні кілька разів рукою або бавовняним клаптем тканини, щоб збити заново ворс.

Прання

Найбільш проблемні зони – рукава, кишені і низ Подолу. На інтернет-порталах поширюються версії про делікатній пранні в машинці або при певній температурі. Але після таких кардинальних маніпуляцій, колишній вигляд пальто відновити практично неможливо. Найкраще від загального забруднення позбутися за допомогою хімчистки. Невеликі плями або забруднення можна самостійно очистити в домашніх умовах.

Для цього буде потрібно синтетичне миючий засіб для делікатних тканин або шерсті, тепла вода (30-35 градусів) і губка. Змочену губку слід прикласти до плями і трохи розтерти пінку. Після цього чистою губкою промити місце і повторити кілька разів.

Як зберігати і як носити?

Для організації ідеального місця зберігання підійде чохол з провітрюється синтетичної тканини. Він збереже річ від контакту з іншими і від молі. Можна використовувати кошти від комах, щоб не допустити їх поширення. Не варто носити пальто щодня. Це призведе до швидкого зносу тканини і багато хто визнає однаковий образ нудним і непримітним. Особливість кашеміру – його натуральні волокна дуже «люблять» відпочинок: ворс розпрямиться і відновить свіжий первинний вигляд.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *